Nasza Baza Lokalowa

Usytuowanie Ośrodka w części zdrojowej, z daleka od ruchliwych ulic jest bardzo atrakcyjne ze względu na panującą tu ciszę i spokój. Położenie Powiatowego Ośrodka Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku-Zdroju równocześnie blisko centrum miasta i sanatoriów, w których można skorzystać z zabiegów leczniczych czyni go bardzo atrakcyjnym i zachęca do wypoczynku w Busku-Zdroju.

Opis Obiektu

Obiekt pełni funkcję:

  • placówka doskonalenia nauczycieli (część szkoleniowa)
  • obiekt krótkotrwałego zakwaterowania (część hotelowa)

 Usytuowany jest przy Alei Mickiewicza 21 w Busku-Zdroju:

Jest to budynek wolnostojący trzykondygnacyjny. Ośrodek posiada także własny parking. Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 380 m2. Budynek jest ogrodzony, otoczony pasem zieleni
i zadrzewiony.

Przeznaczenie funkcjonalne poszczególnych kondygnacji:
Parter: dwie sale wykładowe, pomieszczenia administracyjno-biurowe, sanitariaty i korytarze.
Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku-Zdroju dysponuje dwoma funkcjonalnymi salami wykładowymi, każda o powierzchni 30 m2. W wyposażeniu Ośrodka znajduje się wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz RTV tj.: tablica interaktywna, projektory multimedialne, laptopy, ekrany projekcyjne, wizualizer, telewizor, odtwarzacz DVD, rzutniki, tablica magnetyczna, flipcharty.

Uczestnicy mają możliwość skorzystania z fachowej literatury dostępnej w biblioteczce PODiDN oraz powielenia niezbędnych materiałów uzyskanych podczas zajęć.

Kondygnacja I: część hotelowa – pokoje jedno i dwuosobowe (ogółem: siedem pokoi gościnnych), kuchnia (pomieszczenie gospodarcze) i korytarz.
Kondygnacja II: część hotelowa – pokoje jedno i dwuosobowe (ogółem: siedem pokoi gościnnych), kuchnia (pomieszczenie gospodarcze) i korytarz.

Wszystkie pokoje są estetycznie urządzone. Ich wyposażenie zapewnia pełen komfort osobom przebywającym w Ośrodku. Oprócz telewizora i radia posiadają także dostęp do Internetu.
Każdy pokój posiada pełen węzeł sanitarny. Łazienki są ładnie wykończone i dodatkowo wyposażone w suszarki na pranie. Na każdym piętrze znajduje się balkon oraz pomieszczenie socjalne wyposażone w odpowiedni sprzęt tj.: chłodziarko-zamrażarki, czajniki bezprzewodowe, kuchenkę mikrofalową, deski i żelazka do prasowania oraz naczynia codziennego użytku.

Sale wykładowe

Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku-Zdroju dysponuje dwoma funkcjonalnymi salami wykładowymi, każda o powierzchni 30 m2. Sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt multimedialny i audiowizualny.

Pokoje jedno i dwuosobowe

Wszystkie pokoje są estetycznie urządzone. Ich wyposażenie zapewnia pełen komfort osobom przebywającym w Ośrodku. Oprócz telewizora i radia posiadają także dostęp do Internetu. Każdy pokój posiada pełen węzeł sanitarny.

Sale wykładowe