Black Friday na studia podyplomowe – pedagogiczne

  • Post category:Aktualności
  • Post last modified:23 listopada 2023

Szanowni Państwo,

Podobnie jak w poprzednich latach, kontynuujemy promocje Black Friday na studia podyplomowe – pedagogiczne, dodatkowo w tym roku proponujemy dodatkowy dzień promocji – Cyber Monday.

Tylko w ten piątek tj. 24.11.2023 w Łodzi, Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach, Suchej Beskidzkiej, Rybniku, Szczawnie-Zdroju, a także Busku- Zdroju i wszystkich miastach, gdzie realizujemy studia podyplomowe pedagogiczne – nauczycielskie, możecie skorzystać ze zniżki -20 %!

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że zapiszecie się na studia podyplomowe, podając hasło: Black Friday lub wpiszecie je w temacie maila a zniżka będzie Wasza!

Promocja trwa tylko 24h! Start 24.11 o 00:00 a kończy się o 23:59 i obejmuje wszystkie kierunki w ofercie studiów podyplomowych – pedagogicznych.

Szczegóły promocji w Dziale Studiów Podyplomowych i Kursów WSBiNoZ w Łodzi, u Naszych Partnerów oraz w regulaminie: www.wsbinoz.edu.pl

Kontakt: 41  378 18 56

 

Nadchodzi super promocja – CYBER MONDAY – na studia podyplomowe!

Tylko w ten poniedziałek tj. 27.11.2023 w Łodzi, Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim, Pabianicach, Suchej Beskidzkiej, Rybniku, Szczawnie-Zdroju, a także Busku- Zdroju i wszystkich miastach, gdzie realizujemy studia podyplomowe pedagogiczne – nauczycielskie, możecie skorzystać ze zniżki -20 %!

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że zapiszecie się na studia podyplomowe, podając hasło: Cyber Monday lub wpiszecie je w temacie maila a zniżka będzie Wasza!

Promocja trwa tylko 24h! Start 27.11 o 00:00 a kończy się o 23:59 i obejmuje wszystkie kierunki w ofercie studiów podyplomowych – pedagogicznych.

Szczegóły promocji w Dziale Studiów Podyplomowych i Kursów WSBiNoZ w Łodzi, u Naszych Partnerów oraz w regulaminie: www.wsbinoz.edu.pl

Regulamin promocji.

Regulamin promocji Cyber Monday